Doprovodné akce k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, milé děti,

školní rok se týden za týdnem blíží do svého finále a možná, že někteří z vás již nedočkavě a natěšeně vyhlíží ony dva měsíce zasloužených prázdnin. Není divu, rok to nebyl lehký pro nikoho z nás. Poslední dva měsíce před prázdninami jsou v běžné škole spojeny s písemkami, zkoušením, ale i s výlety za zábavou a poznáním. U nás na zušce je tomu trochu jinak. Pro nás jsou to měsíce plné soutěží, koncertů, vystoupení, přehlídek, ale také příprav přijímacího řízení na další školní rok. Na webových stránkách školy jsou již vyvěšeny veškeré zásadní informace k nabízeným oborům i k postupu při podání přihlášky. Rádi bychom ale i touto cestou informovali všechny případné zájemce o studium na naší škole s doprovodnými akcemi, které jsme pro ně připravili.

Ve dnech 9. 5. – 13. 5. 2022 se vracíme, po vynucené covidové pauze, k úspěšné akci – týdnu otevřených dveří „UMĚLCEM NA ZKOUŠKU“. Celý týden od 9. do 15. května se můžeme potkat v hudebním a výtvarném oboru, taneční umění si můžete vyzkoušet v úterý a ve čtvrtek, a jestli z vás bude herec, zjistíte v pondělí v sále literárně dramatického oboru (bližší informace na letáčku). Budete mít možnost osobního setkání s učiteli, poznáte prostředí naší školy, průběh výuky a třeba si ujasníte volbu vašeho uměleckého směřování.

Celý týden pak zakončíme v sobotu od 14 do 18 hodin akcí „ZUŠKOHRÁTKY“, která je cílená zejména na děti předškolního věku (5–6 let). Pro děti budou připraveny různé aktivity z hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatického oboru, během kterých se potkají s mnoha zvířecími kamarády z lesa a možná zažijí i malé umělecké dobrodružství.

Těšíme se na setkání s dětmi i vámi rodiči!

V případě jakéhokoliv dotazu se můžete obrátit na vedení školy.