Trio Ligneus

Datum / čas
21. 11. 2023
17:00 - 18:00

Místo konání
Základní umělecká škola – koncertní sál
Mariánské náměstí 65, Uherský Brod

Kategorie


Přijďte se zaposlouchat do zvuků dřevěných dechových nástrojů a strávit spolu s námi příjemný hudební podvečer!

TRIO LIGNEUS:

Alžběta Jamborová – hoboj
Michal Kubáč – fagot
Jiří Kundl – klarinet

DECHOVÉ TRIO LIGNEUS
V roce 2005 spojili svou společnou radost z komorní hudby tři členové Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně v projektu s názvem Trio Ligneus a od té doby společně odehráli desítky koncertů u nás i v zahraničí.

ALŽBĚTA JAMBOROVÁ – HOBOJ
Vystudovala v Praze nejprve Konzervatoř a poté HAMU. Své vzdělání dále doplnila studiem na Sibéliově akademii v Helsinkách. Sólově koncertovala s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín. Členkou Filharmonie Bohuslava Martinů je od roku 2005. V letech 2007-09 vyučovala na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži a působila jako odborný asistent na JAMU v Brně.

JIŘÍ KUNDL – KLARINET
Vystudoval Konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži a poté HAMU v Praze. Sólově koncertoval s orchestry jako je Talichův komorní orchestr, Severočeská filharmonie Teplice, Pražská komorní
filharmonie či Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín. Členem Filharmonie Bohuslava Martinů je od roku 1999 a od září 2006 vyučuje na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži a na ZUŠ Zlín.

MICHAL KUBÁČ – FAGOT
Své hudební vzdělávání započal na ZUŠ v Rychnově nad Kněžnou. Poté vystudoval Konzervatoř v Pardubicích a JAMU v Brně. Studoval také dva roky na Hogskole v Norském Stavangeru. Sólově koncertoval s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín. Členem Filharmonie Bohuslava Martinů je od roku 2005 a od března 2006 vyučuje na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži a na ZUŠ Zlín.

Vstupné: dobrovolné
Délka koncertu: cca 60 minut


Trio Ligneus