Lednové „Jednohubky ze zušky“

V „Jednohubkách ze zušky“ přinášíme pravidelně krátké zprávy o dění na naší škole. Více informací k akcím na zušce najdete na našem facebooku a webu.

• Velký sál Domu kultury se proměnil v zahradu plnou tajemných zákoutí. Proběhla druhá společná zkouška všech účinkujících v představení Kouzelná zahrada, na které se můžete těšit již v březnu.
  • V rámci pořadů realizovaných ve spolupráci s Klubem přátel ZUŠ jsme strávili příjemný podvečer v rytmu bossa novy proložený humornými historkami v podání pánů Jana Jiráně, Františka Uhlíře a Jana Bradáče. Koncert finančně podpořilo město Uherský Brod.
  • Uskutečnil se první žákovský koncert nového kalendářního roku.
  • V aule školy se můžete podívat jakými různými výtvarnými technikami a způsoby se dá ztvárnit a zaznamenat pohyb. Vernisáž výstavy PROMĚNY POHYBU žáků paní učitelky Markéty Trčkové zpestřily krátkými pohybovými etudami žákyně tanečního oboru. Výstavu můžete navštívit ve všedních dnech do 8. března v době od 9 do 16 hodin. Stačí jen zazvonit na zvonek „kancelář“ při hlavním vstupu do budovy.

• 28. 2. V. žákovský koncert
  • 20. 3. Kouzelná zahrada – představení pro celou rodinu