Žákyně tanečního oboru se vydaly na „TANECVALMEZ“

Ve dnech 14. – 15. 10. 2022 se konal ve Valašském Meziříčí a v obci Zašová tradiční festival soudobé taneční tvorby „TANECVALMEZ“, jehož organizátorem je Základní umělecká škola B- Art. Již v loňském roce se festivalu účastnily i naše žákyně tanečního oboru. Nejinak tomu bylo i letos. Dva dny byly tancem doslova nabité – žákyně měly příležitost zúčastnit se workshopů s českými i zahraničními lektory, které pro ně byly velmi cenné. Festivalové večery byly pro změnu prostorem pro prezentaci práce mladých choreografů. V pátek tak žákyně shlédly představení „Non – upgrated existence“ a v sobotu „Za zavretými dverami“. Po představeních následovala diskotéka a občerstvení. Festival byl pro žačky tanečním a zážitkovým maratonem. Svým chováním a přístupem k výuce na workshopech vzorně reprezentovaly naši školu.

Karla Koutná, vedoucí tanečního oboru
Lucie Kubišová, produkční