Listopadové „Jednohubky ze zušky“

V „Jednohubkách ze zušky“ přinášíme pravidelně krátké zprávy o dění na naší škole:

• Ve dnech 28. – 29. října se naše akordeonistky vypravily na Mezinárodní akordeonové dny v Praze. Amálie Juračková a Alžběta Hegrová získaly stříbrné pásmo v kategorii Sólisté! Blahopřejeme!
  • V pátek 4. listopadu jsme otevřeli výstavu A jako ARCHITEKTURA. Prezentovány byly práce absolventů studijního zaměření Základy architektonické tvorby, kteří jsou v současnosti studenty architektury nebo se jí již profesně věnují.
  • Ve sloupovém sále Muzea J. A. Komenského proběhlo předávání ocenění pečujícím osobám Zlínského kraje za rok 2022, na kterém vystoupili s hudebním programem také naši žáci.
  • V úterý 8. listopadu se konal Koncert pro jeden obraz. V komponovaném programu se propojilo výtvarné umění s hudbou, tancem a divadlem a společně vyprávěli příběh obrazu Edgara Degase Taneční zkouška.
  • Ve velkém sále Domu kultury se uskutečnila první společná zkouška celoškolního projektu Zahrada. Na představení se můžete těšit v březnu!
  • Jako téměř každý měsíc se i v listopadu konal žákovský koncert, na kterém vystoupili žáci hudebního oboru.
  • Žáci výtvarného oboru malovali obrázky pro výzdobu Charitního domu sv. Andělů strážných v Nivnici.
  • Dechový soubor ZUŠ zahrál v rámci programu letošního Kateřinského jarmarku.
  • Žáci literárně dramatického oboru vystoupili spolu s brodskými ochotníky v loutkovém představení Broučci.
  • Repríza komponovaného programu „Koncert pro jeden obraz“ proběhla 29. listopadu pro studenty místního gymnázia.

6. 12. – vystoupení žáků hudebního oboru na tradiční akci muzea Perníčky

7. 12. – Sváteční koncert sólistů a souborů na podporu nadace Educo

9. 12. – (S)HLEDÁNÍ – vernisáž výstavy absolventů kurzů pro dospělé

13. 12. – III. žákovský koncert

15. 12. – vystoupení Dechového souboru ZUŠ a sboru Melodica v rámci programu Vánočních trhů

20. 12. – Učitelský koncert

17. 1. 2023     Koncert Humor v rytmu bossa novy

Více informací k akcím i dění na zušce najdete našem facebooku a webu.