Jednohubky ze zušky – listopad

• I v letošním školním roce připravili kolegové ze smyčcového oddělení edukační koncert z cyklu ZPÁTKY DO ZUŠKY, tentokrát na téma Nebojme se cvičení. Na návštěvníky čekaly situační scénky i rady, jak správně cvičit. O tom, že cvičení dělá mistra, se posluchači přesvědčili při poslechu skladeb, které jim zahráli samotní učitelé smyčcového oddělení.
  • Během podzimních prázdnin jsme nelenili a zasedli jsme do pomyslných lavic namísto našich žáků. Na téma Mezilidské vztahy a komunikace nám přijel přednášet pan doktor Jan Svoboda.
  • Jaké to je „jen tak si malovat“ můžete zjistit na stejnojmenné výstavě absolventů výtvarných kurzů pro dospělé lektorky Svatavy Haluzové, kterou jsme začátkem listopadu slavnostně otevřeli. Výstava je veřejnosti přístupná ve všední dny do 1. prosince 2023.
  • Obrázky našich žáků, kteří se zapojili do výtvarné soutěže „Ukaž nám, jaké barvy má Španělsko“ byly, díky iniciativě Moniky Srncové stojící za projektem Šuhajky, vystaveny na Mezinárodní konferenci španělského jazyka a literatury v Grand Canaria na Kanárských ostrovech. Moc děkujeme za tuto příležitost!
  • Komorní soubor i sólisté, skladby slavných autorů i vlastní tvorba, začínající i zkušení účinkující! Takový byl listopadový žákovský koncert.

• 28., 30. a 1. 12. – Otevřené hodiny v tanečním oboru
  • 12. 12. – III. žákovský koncert
  • 14. 12. – Sváteční koncert
  • 15. 12. – Propojení – vernisáž výstavy absolventů výtvarných kurzů pro dospělé
  • 19. 12. – Učitelský koncert

Více informací k akcím i dění na zušce najdete na našem facebooku a webu.