Jednohubky ze zušky – leden 2024

• Před Vánocemi si žáci předmětu hudební skladba vyrazili zahrát na klavír do brodského Jamai Cafe.
  • Dětský pěvecký sbor Sboreček vystoupil na vánočním koncertě v kulturním sálev Hradčovicích.
  • Na Novoročním koncertě Collegia Classic vystoupily jako hosté dětské pěvecké sbory Melodica a Sboreček.  Návštěvníci odměnili všechny účinkující závěrečným potleskem vestoje!
  • Naše absolventky, současné studentky kroměřížské konzervatoře, klavíristka Tereza Gazdíková a houslistka Dagmar Hodulíková obohatily svým koncertem lednový hudební program.
  • Uskutečnil se klavírní seminář pro vybrané žáky klavírního oddělení. Seminář vedl profesor Konzervatoře J. A. Vejvanovského Jiří Kadavý, který ukázal žákům a pedagogům nový pohled na provedení jednotlivých skladeb a přidal rady k jejich technickému nácviku.
  • Vyvrcholením klavírního semináře byl koncert studentů kroměřížské konzervatoře. V programu vystoupila i naše absolventka Maruška Hrubošová, která stejně jako její spoluúčinkující, klavíristé Pavel Jelínek a Ivana Kučerová, zahrála posluchačům skladby velikánů klasické hudby.

• 31. 1. – 8. 3. 2024 – O čem gepard sní – vernisáž výstavy žáků paní učitelky Lenky Blahové
  • 6. 2. 2024 – V. žákovský koncert
  • 13. 2. 2024 – František Uhlíř feat. Andy Schofield (UK) – jazzový koncert
  • 27. 2. 2024 – Jaroslav Šmilauer – klávesy

Více informací k akcím i dění na zušce najdete na našem facebooku a webu.